Вакансия: Maistru tehnolog la producerea materialelor de construcţie
Сфера деятельности: Финансы: Бухгалтерия, Аудит / Экономист
Производство: Добываюшая промышленность / Мастер

Образование: Высшее
График работы: полный день
Занятость: полная
Город/регион: 0

Cerințe:
  • Studii în domeniu
  • Cunostinte in tehnologia materialelor şi articolelor de construcţie
  • Abilităţi de organizare, analiză, comunicare verbală şi scrisă, responsabilitate;
  • Cunoşaterea limbilor româna, rusa;
  • Cunoştinţe al PC, Word, Excel …

    Responsabilitati:
  • Coordonarea procesului tehologic si a instructiunilor de lucru
  • Controlul si adaptarea proceselor tehnologice; stabilirea si verificarea calitatii materiilor prime
  • Intocmirea propunerilor de imbunatatiri tehnologice
  • Coordonarea sectiei de producere - Urmarirea relizarii comenzii in termenii stabiliţi

    Oferim:
  • Posibilitate de a lucra într-o companie tînără, performantă şi în continuă creştere;
  • Pachetul social deplin, salariu atractiv, fără întîrzieri.
    Pentru postul vacant, sunteti rugati de a transmite CV-ul la:
    E-mail: job.angajam@gmail.com
    Tel: 069317823 sau 069118390

  • Контакт с: Менеджер
    Email: Отправить письмо
    Телефон: 069317823
    Город/регион: Молдова

    #2599225 (18/11/2019 15:44)
    Ссылка на сайте: http://job.ws/?fs=2&fis=2599225&fac=1&fd=1